Recenzje
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.

Wyszukaj stronę        

Obróbka metaliGalwanizernia

Galwanizernia
10. Galwanizacją jest sztuką, która sprawia, że nasze rzeczy nabierają dodatkowej wytrzymałości, są odnawiane lub mogą zostać także efektownie ozdobione. Jej wykonanie nie należy do łatwych zadań, wymaga sporej precyzji i wiedzy. Powinna być wykonywana przez osoby posiadające umiejętności oraz odpowiednie narzędzia do jej realizacji. Dobrym wyborem będzie firma Elbit, która składa się z kilkudziesięciu techników przy pomocy których łatwo poddamy dany przedmiot złoceniu, srebrzeniu, niklowaniu w kilku odmianach, anodowaniu czy też rutenowaniu. Przedsiębiorstwo udostępnia także możliwość wykonania analizy rentgenowskiej, co pozwala sprawdzić jakość interesującej nas warstwy metalu.
http://e-galwanizacja.pl/uslugi,16
Zgłoś nie działający link/spam


Kompleksowa obróbka blach- Lotoszynski.com

Kompleksowa obróbka blach- Lotoszynski.com
Odwiedź jeszcze dziś naszą witrynę internetową lotoszynski.com i przekonaj się sam, że to właśnie nasza firma oferuje najlepsze profile stalowe zimno gięte w najniższych cenach. Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę usługową, aby móc zawsze zaspokoić coraz to większe oczekiwania naszych klientów. Oferujemy między innymi profesjonalne cięcie blach plazmą, znakomite blachy perforowane oraz doskonałe siatki cięto ciągnące. Dysponujemy najlepszym sprzętem na rynku dzięki czemu kompleksowa obróbka blach nie ma przed nami żadnych tajemnic.
http://lotoszynski.com/
Zgłoś nie działający link/spam


Obróbka metali skrawaniem CNC - Świętokrzyskie i kielce

Obróbka metali skrawaniem CNC - Świętokrzyskie i kielce
Od lat główną specjalnością naszego zakładu jest obróbka metali metodą CNC. Świętokrzyskie i Kielce to główny obszar naszej działalności gdzie znajduje się siedziba naszej firmy. Obróbka skrawaniem to również toczenie CNC czyli jedna z najwydajniejszych metod obróbki nie tylko metali, ale też tworzyw sztucznych. W naszym zakładzie wykonujemy też gwintowanie wielowrzecionowe.
http://cnctkn.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt