Recenzje
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.
pompa ciepła Łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła Łódź . Zapraszamy do kontaktu!
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Wyszukaj stronę        

Usługi


pranie dywanów Jordanów

pranie dywanów Jordanów
Firma Luna zajmuje się praniem dywanów i wykładzin dywanowych, parowym czyszczeniem tapicerek meblowych i samochodowych, Proponujmy innowacyjny sposób czyszczenia tapicerki za pomocą ekstraktora pary. Czyszczenie parą eliminuje nieprzyjemne zapachy , zabija roztocza i nie namacza tapicerki w takim stopniu jak pranie wodne . Nasza firma zajmuje się też myciem kostki brukowej metodą ciśnieniową. oraz doczyszczaniem posadzek i tarasów. Zajmujemy się również sprzątaniem powierzchni handlowych, biurowych i innych oraz sprzątaniem po remontach, parowym myciem okien i czyszczeniem parowym. Wykonujemy usługi na terenie Mszany Dolnej, Limanowej, Rabki Zdrój, Myślenic, Jordanowa i okolic tych miejscowości
http://udusbrud.pl
Zgłoś nie działający link/spam

FHU MAGMAR Krzysztof Janoszka

FHU MAGMAR Krzysztof Janoszka
Wbrew dość rozpowszechnionym opiniom zdobienie ciała poprzez nakłuwanie skóry oraz umieszczanie w nakłutym miejscu specjalnych kolczyków, czyli tak zwany bodypiercing, nie jest bynajmniej wynalazkiem naszych klimatów. Już w erze starożytnej, w dawnych Chinach czy Iranie, wykorzystywano tego stylu ozdoby, zaś w poszczególnych kręgach kulturowych piercing był oznaką przynależności do wyższej sfery społecznej, albo też przypisywano mu wartości zdrowotne. Dzisiaj ozdabiamy ciało kolczykami zwykle w celach dekoracyjnych, według naszego uznania i fantazji. Każdym zainteresowanym polecamy nasz sklep z piercingiem, w jakim odnaleźć można najdoskonalszej klasy produkty, z tytanu, stali, akrylu, bioflexu też innych produktów.
http://piercingworld.redcart.pl
Zgłoś nie działający link/spam

adwokat prawa rodzinnego Piaseczno

adwokat prawa rodzinnego Piaseczno
Adwokat w Piasecznie - Prawo administracyjne (Adwokat prawa administracyjnego, Procesy administracyjne, Sprawy administracyjne itp.); Prawo karne; Prawo rodzinne i opiekuńcze (Adwokat prawa rodzinnego, Podwyższenie alimentów); Windykacja należności (Odzyskiwanie należności, Prowadzenie postępowań windykacyjnych); Prawo cywilne; Prawo pracy; Prawo spadkowe; Odszkodowania (Odszkodowania za służebność, Odszkodowania OC itp.)
http://www.adwokatpiaseczno.pl
Zgłoś nie działający link/spam

szkolenia wózki widłowe Śląsk

szkolenia wózki widłowe Śląsk
Ośrodek Szkolenia Operator zajmuje się organizacją i prowadzeniem szkoleń umożliwiających zdobycie odpowiedniej wiedzy i uprawnień do obsługi urządzeń podlegających pod dozór techniczny. Szkolenia odbywają się według programów Urzędu Dozoru Technicznego. Prowadzone są one przez wykwalifikowaną kadrę posiadającą odpowiednie uprawnienia oraz długoletnie doświadczenie.
http://www.operator-szkolenia.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt