Recenzje
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.

Wyszukaj stronę        

Usługiprawnik prawo autorskie

prawnik prawo autorskie
Radca prawny Marcin Mioduszewski z Krakowa (Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Mioduszewski) – prawnik zajmujący się głównie wsparciem twórców, artystów, wynalazców, naukowców, przedsiębiorców i wszystkich innych osób kreatywnych. Prowadzi praktykę przede wszystkim w obszarze prawa własności intelektualnej i prawa konkurencji. Doradza w projektowaniu przedsięwzięć biznesowych, naukowych, w tym komercjalizacji rozwiązań naukowych (R&D), negocjacjach, pozasądowym rozwiązywaniu sporów (w tym mediacja), projektowaniu relacji gospodarczych, procesów biznesowych, przygotowuje umowy, prowadzi spory sądowe.
http://www.marcinmioduszewski.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Domy drewniane

Domy drewniane
Osoby wahające się nad tym, czy warto wznosić budynek wolnostojący dla swojej rodziny, muszą wziąć pod uwagę kilka czynników. Jednym z nich będzie możność opłacania pracy budowlańców. Domy w technologii murowanej są zdecydowanie kosztowniejsze, niźli domy z bali. Powinno się także brać pod uwagę lokalizację parceli budowlanej i jej uzbrojenie w media. Trzeba wtenczas zastanowić się, czy korzystniejszym rozwiązaniem nie okażą się domy energooszczędne, i wykopanie prywatnej głębinowej studni. To wyłącznie wstępne koszty, które chcemy uwzględnić przy budynkach murowanych. Długi okres od rozpoczęcia do zwieńczenia etapu budowania, przeważa jednak za tym, by decydować się na domy szkieletowe.
http://www.fabrykadomow.eu
Zgłoś nie działający link/spam


montaż alarmu Częstochowa

montaż alarmu Częstochowa
Nasza firma zajmuje się montażem instalacji alarmowych. Oferujemy markowe urządzenia które posiadają największe zabezpieczenia antysabotażowe, dzięki którym mogą Państwo pozostawić dom, mieszkanie lub lokal bez obawy że ktoś nieproszony wkradnie się niepostrzeżenie i dokona szkód. Oferujemy atrakcyjne ceny na konserwację systemów zabezpieczeń w agencjach i placówkach bankowych itp. Stosujemy centrale, oraz inne urządzenia renomowanych firm które oferują szerokie możliwości w przystępnej cenie. Dzięki naszym instalacjom i przy wykorzystaniu linii telefonicznej lub GSM istnieje możliwość informowania o ewentualnym włamaniu.
http://www.alarmy-fotmar.cba.pl
Zgłoś nie działający link/spam


montaż kamer Częstochowa

montaż kamer Częstochowa
Wykonujemy instalacje wykorzystujące od 1 do wielu kamer. W systemach monitorujących stosujemy najnowsze osiągnięcia techniki pozwalające na zapis cyfrowy ze wszystkich kamer na raz. Do wykonania instalacji stosujemy rejestratory, kamery i inne urządzenia bardzo dobrej jakości. Umożliwiamy zapis za pomocą komputera lub na dysku rejestratora. Nowość oferujemy urządzenia umożliwiające zapis w wyższej rozdzielczości i jakości FULL WD1 w niskiej cenie!!!
http://www.monitoring-fotmar.cba.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt