Recenzje
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.

Wyszukaj stronę        

Usługiprzemysłowe pompy ciepła

przemysłowe pompy ciepła
IHT - nasza firma to zespół doswiadczonych instalatorów wykonujących instlacje grzewcze i chłodzące na obiektach o większym zapotrzebowaniu na ciepła i chłód. Wszystkie nasze instalacje zasilane są pompami ciepła dużej mocy Instalujemy powietrzne i gruntowe pompy ciepła do zastosowań komercyjnych. Naszą ofertę kierujemy do inwestorów posiadających już lub planujących budowę takich obiektów jak: hale mazgazynowe, hale produkcyjne i warsztatowe, biurowce, wielorodzinne budynki mieszkalene, hotele, szkoły i obiekty sakralne.
http://iht.pl
Zgłoś nie działający link/spam


rekuperacja warszawa

rekuperacja warszawa
Nasza firma wykonuje instalacje wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w domkach jednorodzinnych.Posiadamy duże doświadczenie instalacjne i bogatą wiedzę teoretyczną. W naszych usługach oferujemy porofesjonalne doradztwo, projekty, fachowy montaż, uruchomienie instalacji. Jesteśmy autoryzowna firmą instalacyjną rekuperatory najbardziej renomowanych producentów dostępnych na polskim rynku takich jak: Zehnder, Bartosz, Brink, Komfovet.Nasza firma projektuje i instaluje systemy rekuperacyjne w domach jednorodzinnych opartych na rurach typu flex w systemach rożdzielaczowych kanałach płaskich oraz tradycyjnych rur stalowych typu spiro.
http://rekuperatorywarszawa.pl
Zgłoś nie działający link/spam


ogrzewanie podłogowe

ogrzewanie podłogowe
Nasza firma świadczy kompleksowe wykonawstwo instalacji wodnego ogrzewania podłogowego.Instalacje wykonujemy już od 1998 roku. Posiadamy olbrzymie doświadczenie teoretyczne i praktyczne w instalacjach niskotemperaturowych. Zapewniamy doradztwo, projekty oraz fachowy montaż. Na wszystkie wykonane instalacje ogrzewania podłogowego udzielamy 10-letniej gwarancji potwierdzonej na piśmie. Polecamy i instalujemy systemy instalacyjne firm: Wavin, Purmo Rehau, KIsan i Uponor.
http://www.ogrzewaniepodlogowe.pl
Zgłoś nie działający link/spam


wywóz gruzu Warszawa

wywóz gruzu Warszawa
Jesteśmy firmą, której specjalnością jest transport różnego rodzaju materiałów. Obejmuje m.in. wywóz gruzu, odpadów na terenie Warszawy, zajmujemy się także usuwaniem / wywozem odpadów sezonowych, materiałów budowlanych (materiały sypkie, takie jak np. piasek, żwir). W ramach oferowanych usług mieści się wywóz nieczystości w Warszawie, transport ziemi oraz innych sypkich materiałów. Przyjmujemy zlecenia na wywóz śmieci z terenu Warszawy i okolic. Zapewniamy także załadunek kontenerów, zarówno ręczny jak i mechaniczny. Klientów, których interesuje wywóz nieczystości na terenie Warszawy
http://www.warszawawywozgruzu.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt