Recenzje
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.

Wyszukaj stronę        

Usługistacje transformatorowe

stacje transformatorowe
Jesteśmy firmą wykonawczą i doradczą sektora energetycznego, partnerem Mazowieckiej Agencji Energetycznej oraz członkiem Klastra Efektywności Energetycznej i Odnawialnych Źródeł Energii. Dysponujemy własnym biurem projektowym, wykwalifikowanymi i doświadczonymi kadrami inżynierskimi oraz montażowymi. W ramach prowadzonej działalności łączymy kompetencje kilku branż: elektrycznej, budowlanej, mechanicznej, sanitarnej, konsultingowej i finansowej.
http://eltrix.biz
Zgłoś nie działający link/spam


wynajem ekspresów do kawy

wynajem ekspresów do kawy
Firma Serwis Kawowy oferuje dzierżawę automatycznych ekspresów do kawy z młynkiem Saeco i Nivona (do biur, gastronomii) głównie na terenie Łodzi i Warszawy, ale również funkcjonuje w całej Polsce. Nasza firma, w przeciwieństwie do innych podobnych w branży POKRYWA WSZELKIE KOSZTY NAPRAW, także będące skutkiem niewłaściwej eksploatacji i błędów spowodowanych przez klienta. Nie naliczamy dodatkowych kosztów, np. za awarię wynikłą z zakamieniania maszyny, czyszczenia młynka przez zalanie wodą (wystarczy niewiele płynu) lub połamanych kół napędu bloku zaparzającego (występuje w przypadku, gdy nie opróżnia się na czas pojemnika ze zużytą kawą), czy zagubionych lub zniszczonych akcesoriów jak spieniacz do mleka itp.
http://www.serwis-kawowy.com
Zgłoś nie działający link/spam


pranie dywanów Gdynia

pranie dywanów Gdynia
Oferujemy Państwu profesjonalne i skuteczne usługi w zakresie utrzymanie czystości. Wszystkie usługi wykonujemy najwyższej jakości sprzętem firmy KARCHER, z wykorzystaniem najlepszych środków piorących takich firm jak: TERSUS, CHEMSPEC i PROCHEM. Zdobyte doświadczenie oraz fachowa wiedza i umiejętności zapewniają Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Nasi pracownicy przeszli profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych usług. Stały kontakt z producentami urządzeń piorących i środków czyszczących pozwala nam na osiąganie optymalnych rezultatów naszej pracy
http://extrapranie.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Transport międzynarodowy

Transport międzynarodowy
Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług przedsiębiorstwa transportowej RAPIDOEXPRESS, której siedziba znajduje się w Stolicy w niewielkiej odległości ul. Annopol TRZYNAŚCIE. Agencja transportowa specjalizuje się dostarczeniem materiałów o wymiarach typowych, jak również ponadgabarytowymi, w dodatku wykonuje spedycję transportu. Pracuje w branży już ponad 7 lat, proponując usługi powiązane z transportem rozmaitych artykułów na terenie państwa i za granicą. Wyszkoleni pracownicy posiadają bogate doświadczenie w transporcie na export do UE, jak również i na import towarów do Polski.
http://rapidoexpress.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt