Recenzje
Pisanie prac z filozofii. Pisanie prac z filozofii
Pisanie prac po angielsku. Pisanie prac po angielsku
Korepetycje Katowice - język polski. Korepetycje Katowice - język polski

Wyszukaj stronę        

UsługiPlotowanie

Plotowanie
Kompleksowa obsługa w zakresie drukowania dokumentów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Daliśmy się poznać naszym klientom jako godni zaufania i rzetelni partnerzy. Dysponujemy nie tylko najnowocześniejszym sprzętem, ale także wysoko wykwalifikowanym personelem, gotowym zrealizować wszelkie Państwa zlecenia. Misja: Z nami klient dokonuje bezpiecznych wyborów. Odpowiedzialność i dbałość o klienta to podstawa naszego sukcesu i wspólnej przyszłości. Wizja: Odpowiedzialny, kontrolowany rozwój firmy i dobra pozycja rynkowa osiągane poprzez nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych, partnerskich relacji z klientami. Solidność, uczciwość, odpowiedzialność szacunek do otoczenia – oto nasze zasady
http://www.xero100.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Kancelaria Radcy Prawnego Adama Malinowskiego

Kancelaria Radcy Prawnego Adama Malinowskiego
Kancelaria Radcy Prawnego Adama Malinowskiego zapewnia szeroko zakrojoną pomoc prawną obejmującą udzielanie porad prawnych, opracowywanie i opiniowanie pism, umów i innych dokumentów, reprezentację w postępowaniach sądowych i kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw. Zapewniamy pomoc prawną w zakresie prawa administracyjnego (w tym obsługę prawną jednostek administracji publicznej), prawa gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa cywilnego i prawa zamówień publicznych.
http://radcamalinowski.com
Zgłoś nie działający link/spam


system kolejkowy

system kolejkowy
System QS TOUCH jest kompleksowym rozwiązaniem kolejkowym kierowanym do wszelkiego rodzaju podmiotów z sektora medycznego, urzędów, biur obsługi klienta, sądów, itp. QS-TOUCH wspomaga zarządzanie kolejkami klientów, klasyfikuje według spraw, kieruje informacją zarówno w części zewnętrznej placówki, jak i wewnętrznej. Jest to najnowocześniejsze rozwiązanie w dziedzinie zarządzania ruchem petentów. W ofercie m.in. Ekran dotykowy 19'' za pomocą którego pobierany jest numerek posiada szereg możliwości dla klienta oraz zarządzającego systemem. Czytelny obraz przycisków dotykowych na dużej matrycy 19'' pozwala w sposób jasny i czytelny wybrać interesujący nas temat.
http://www.qs-touch.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Mediator

Mediator
Jeżeli szukasz mediatora sądowego koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Jesteśmy rodzinną firmą mediatorów, mamy doświadczenie w wielu sprawach. W każdej sprawie zachowujemy pełen profesjonalizm.
http://rudzinscymediator.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt