Recenzje
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.

Wyszukaj stronę        

Usługi


Strzyżenie psów Białystok

Strzyżenie psów Białystok
Salon fryzjerski dla zwierząt - oferuje Wam kompleksową pielęgnację zwierząt. Czas oczekiwania na pupila zależy od rodzaju usługi, stanu w jakim jest psiak i jego zachowania na stole. Nie spieszę się gdyż ten zawód wymaga spokoju, a dokładnie wypielęgnowany pupil to mniej kłopotów dla właściciela poźniej. Udzielam też porad jak prawidłowo dbać o włos psów, jak przygotować do wizyty w salonie. Priorytetem jest zdrowie i komfort ulubieńców, ponieważ to one są klientami i to one muszą wyjść z salonu zadowolone, zrelaksowane, w możliwie jak największym stopniu(jak wiadomo jednak wizyta psa czy kota w salonie to mimo wszystko stres).
http://www.salonsfora.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Monitoring Poznań

Monitoring Poznań
Monitoring stał się w dzisiejszych czasach bardzo znany. Na rynku istnieje sporo firm, które zajmują się montażem kamer i zakłdaniem systemów monitorujących. Jedną z nich jest firma Inelt, która wyróżnia się rzetelnością oraz niesłychanie dobrą jakością oferowanych produktów i usług. Firma ta stosuje peodukty firm INTROX i MERX. Warto uzupełnić, iż produkty, które znajdują się w ofercie firmy Inelt posiadają dwuletnią gwarancję. Zostały one wyselekcjonowane po wielokrotnych testach i próbach, by służyły jak najdłużej. Firma Inelt dba o to, by rozwiązania elektryczne oraz elektroniczne poprawiały nasze życie.
http://cctv.inelt.pl
Zgłoś nie działający link/spam

złom góra kalwaria

złom góra kalwaria
Firma Stefex istnieje już na rynku od przeszło dziesięciu lat. Od zawsze specjalizowała się w skupie złomu i metali kolorowych. Obecnie firma stefex zajmuje się także rozbiórką wszelkich konstrukcji metalowych, takich jak szklarnie, magazyny, szklarnie, hale oraz inne tego typu. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników oraz naszemu zapleczu technologicznemu możemy sprostać nawet największym realizacją tego typu. Nasze atuty to nie tylko doświadczenie i zespół ludzki ale także pozwolenia potrzebne do utylizacji złomu. Prócz skupu prowadzimy auto kasacje, skupujemy wszystkie samochody, wiek czy marka nie mają żadnego znaczenia. Samochody możemy przewozić własnym transportem ponieważ posiadamy auto lawetę.
http://www.stefex.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Hydraulik Wrocław

Hydraulik Wrocław
Szukasz hydraulika z Wrocławia? Jeżeli jesteś z Wrocławia lub mieszkasz niedaleko Wrocławia i planujesz w najbliższym czasie remont domu, łazienki lub masz problem z instalacją wodną lub gazową bądź twój wykonawca (niby hydraulik) sobie nie radzi z wykonywaniem prac to bardzo dobrze trafiłeś. Nasz hydraulik fachowo zajmie się twoimi sprawami! Zajmuję się kompleksowymi remontami oraz usuwaniem drobnych awarii hydraulicznych (hydraulik Wrocław). Stale współpracuję z ekipą wykończeniową, elektrykiem oraz projektantem wnętrz, dzięki czemu nie ma takiego problemu z którym byśmy sobie nie poradzili.
http://www.hydraulikwroc.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt