Recenzje
ściągaczka do szyb. ściągaczka do szyb
gotowe prace dyplomowe. gotowe prace dyplomowe
tworzone przez nas prace mgr . tworzone przez nas prace mgr

Wyszukaj stronę        

Usługi


klimatyzacja Śląsk

klimatyzacja Śląsk
Doradztwo z zakresu: instalacje CO: obliczanie zapotrzebowania na ciepło za pomocą najnowszych programów, zastosowanie energii odnawialnej jak np pompa ciepła, wiatraki czy energia solarna, dobór grzejników dla indywidualnych przypadków, dobór prawidłowej grubości izolacji, dobór piecy CO, dwufunkcyjnych, pomp ciepła itp, regulacja hydrauliczna instalacji (w przypadku gdy w jednych pomieszczeniach jest za ciepło, a w innych za zimno), dobór pomp (cyrkulacyjnych, obiegowych), dobór zaworów równoważących, miejscowe podgrzewacze wody, wymienniki ciepła, instalacje wod-kan: dobór średnic rur (za pomocą oprogramowania) tak aby zachować optymalną prekość przepływu w rurach
http://www.hvacri.pl
Zgłoś nie działający link/spam

kancelaria adwokacka Białystok

kancelaria adwokacka Białystok
Kancelaria radcy prawnego ROTA Robert Targoński, wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych Białystok, służy Klientom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym, spółdzielniom i stowarzyszeniom pomocą w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego w tym rodzinnego, administracyjnego a także prawa pracy. Długoletnie doświadczenie, współpraca z innymi kancelariami, a także przystępna cena oraz odpowiedzialność i szeroka wiedza merytoryczna czynią kancelarię pożądanym partnerem zarówno dla Klientów indywidualnych jak i firm. Świadczenie wszechstronnej pomocy prawnej obejmuje udzielanie porad prawnych, reprezentację przed sądami i innymi organami (także podatkowymi)
http://www.kancelaria-bialystok.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wirtualne biuro

Wirtualne biuro
W punktach regionalnych naszej firmy (Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice) oferujemy na potrzeby Klientów nowocześnie urządzone sale konferencyjne. Można np. odbyć spotkanie firmowe, przeprowadzić kurs albo rekrutację. Niewielka opłata godzinowa w połączeniu z dostępem do niezbędnych sprzętów (projektor cyfrowy, flipchart, Internet bezprzewodowy), a także zaplecza socjalnego, czynią tę propozycję naprawdę kuszącą. W przeciwieństwie do konkurencji, np. hoteli, również udostępniających sale konferencyjne, świadczymy na życzenie naszych Klientów również bazową obsługę sekretariatu, jak choćby drukowanie lub skan dokumentów; na życzenie organizujemy im też catering.
http://uslugidlafirm.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

owczarek niemiecki długowłosy hodowla

owczarek niemiecki długowłosy hodowla
Hodowla owczarków niemieckich długowłosych. Moja przygoda z owczarkami zaczęła się w połowie lat 90. Umówiłem się na spotkanie z dziewczyną, jako miejsce wybraliśmy park, a Ona przyszła w towarzystwie pięknego i wielkiego owczarka niemieckiego. Od początku pokochałem całą dwójkę -). Ta miłość trwa do dzisiaj, wspomniana dziewczyna jest obecnie moją żoną. Niestety Arona nie ma już wśród nas, ale pamięć o Nim jest wciąż żywa. To dzięki Niemu owczarki w naszym domu zagościły na zawsze. Owczarki niemieckie długowłose hodowla W pewnej chwili oboje z żoną wiedzieliśmy, że bardzo chcemy hodować owczarki niemieckie. Postanowiliśmy zacząć naszą wielką przygodę od znalezienia odpowiedniego materiału hodowlanego.
http://www.owczarekniemiecki.eu
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt