Recenzje
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!
Korepetycje z języka polskiego. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego w Katowicach.
praca licencjacka po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca licencjacka po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        

Usługi


ochrona Wrocław

ochrona Wrocław
Firma SMA dysponuje kadrowym i technicznym umożliwiającym świadczenie kompleksowych usług dla dowolnego obiektu. Sumienność i profesjonalizm towarzyszące wykonywaniu zlecanych usług, znajdują swoje odzwierciedlenie w dynamicznym wzroście liczby monitorowanych obiektów oraz wysokiej skuteczności ich ochrony przed próbami wtargnięć i napadów. Pomimo bardzo wysokiej konkurencji, liczba podłączonych obiektów do systemu monitorowania systematycznie wzrasta. SMA oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług w zakresie projektowania i wykonywania wszelkiego rodzaju instalacji służących ochronie obiektów, ludzi i mienia.
http://http://www.sma.wroclaw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

kafle

kafle
Producent kafli "TEJA" istnieje od 1995 roku. Nasze kafle produkowane są unikalną metodą zgodną z tradycyjnymi metodami. Pozwala to na osiągnięcie różnorodności kształtów kafli i dużej dokładności ich wykonania. Wytwarzane są z najszlachetniejszych gatunków glin z dużą zawartością szamotu, co w efekcie daje produkt o doskonałych właściwościach grzewczych.Zapraszamy do naszego sklepu online, w którym można zobaczyć wiele ciekawych wzorów i zamówić kafle online
http://kafle.sklep.pl
Zgłoś nie działający link/spam

certyfikaty energetyczne Susz

certyfikaty energetyczne Susz
Ze świadectwem energetycznym lub bez. Kontakt: Karol Kozłowski - tel. 795 800 801 (www.kozlowsky.com.pl) - Jeżeli nabywca zażąda przedstawienia mu świadectwa, to zbywca będzie miał taki obowiązek i bez jego spełnienia nie będzie można sprzedać mieszkania. Jeżeli jednak nabywca takiego żądania nie zgłosi, to sprzedaż mieszkania będzie możliwa również bez świadectwa. Zdaniem Elżbiety Janiszewskiej-Kuropatwy wynika to z faktu, że ustawa nie wprowadza sankcji za nieposiadanie świadectwa energetycznego, np. w postaci nieważności czynności prawnej. Tego typu sankcja była przewidziana w nowelizacji kodeksu cywilnego, która była opracowywana łącznie z nowelizacją prawa budowlanego.
http://susz.energetycznee.pl
Zgłoś nie działający link/spam

radca prawny Leszek Wawrzyniak

radca prawny Leszek Wawrzyniak
Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Wawrzyniak świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Kancelaria mieści się w Warszawie. Kancelaria zorientowana jest na świadczenie wysokiej jakości pomocy prawnej na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Nasze usługi są kompleksowe i obejmują szeroki wachlarz wielu dziedzin prawa
http://kancelaria-wawrzyniak.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt