Recenzje
https://www.sklephit.pl. https://www.sklephit.pl
https://energia-kamieni.pl. https://energia-kamieni.pl
https://hurtownia-hat.pl. https://hurtownia-hat.pl

Wyszukaj stronę        

Dostawcy internetu


Pokal - Internet Wolsztyn

Pokal - Internet Wolsztyn
PPHU Pokal jest firmą świadczącą usługi w zakresie teleinformatycznym oraz dostawcą Internetu w Wolsztynie i okolicach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Naszym zasięgiem objęliśmy już cały Wolsztyn, Tuchorzę, Rostarzewo, Niałek Wielki, Kębłowo, Obrę oraz wiele innych miejscowości. Zobacz czy jesteś w zasięgu naszej sieci. Umożliwiamy transfer dużej ilości informacji, publikację własnych stron internetowych, korzystanie z usług multimedialnych, poczty elektronicznej (również na naszym serwerze) oraz wszystkich innych dobrodziejstw dostarczanych przez bezprzewodowy Internet. Zalety naszych usług można z powodzeniem wykorzystywać do pracy, nauki oraz zabawy.
http://www.pokal.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Tani internet

Tani internet
Oferta firmy Optinet, której specjalnością są usługi telekomunikacyjne. Optinet kooperuje w porozumieniu z liderem w dziedzinie takim jak Netia. Do najlepiej promowanych usług Optinetu należy tani internet. Propozycja nakierowana jest głównie do osób indywidualnych jak także do małych i średnich firm, którym zależy na szybkim i niezawodnym dostępie do sieci. Na stronie internetowej znajdują się wszelkie niezbędne informacje dotyczące oferty dodatkowo wykazy cenowe, kryteria umowy, numery konsultantów infolinii. Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej i skorzystania z usług.
http://www.optinet.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Internet Słomniki

Internet Słomniki
Oferujemy stały dostęp do Internetu w ramach niezmiennej opłaty abonamentowej. Wysokość abonamentu zależy od wybranej przez klienta szybkości transmisji oraz okresu trwania umowy. Nasz Internet nie jest ograniczony limitem transferu danych, nie są blokowane żadne porty, w przeciwieństwie do wielu sieci nie prowadzimy dyskryminacji ruchu P2P - każdy z naszych użytkowników dostaje swój kawałek pasma i może go wykorzystywać według swojego uznania.
http://www.quick-net.eu/
Zgłoś nie działający link/spam

Dostawca usług telekomunikacyjnych

Dostawca usług telekomunikacyjnych
Przedsiębiorstwo INEA S.A. jest głównym alternatywnym operatorem telekomunikacyjnym w województwie wielkopolskim. Operator świadczy zaawansowane usługi telekomunikacyjne oparte o przewody światłowodowe, w tym sieci NGN (New Generation Network) jak i szerokopasmowy [url=http://www.inea.pl]internet[/url] wyposażony w technologię WiMAX w najnowszym standardzie IEEE - 802.16e. W zasięgu sieci kablowej jest ponad 200.000 gospodarstw domowych w całej Wielkopolsce. Do końca 2013 roku zasięg WiMAX INEA ma pokryć prawie 70 proc. terenu Wielkopolski. W tej chwili z jej połączeń korzysta ponad 138.000 gospodarstw domowych. Ponad 50 proc. naszych klientów korzysta też z sieci internetowych INEA.
http://www.inea.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt