Recenzje
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.

Wyszukaj stronę        

Fotografia


Fotografia ślubna

Fotografia ślubna
Fotografia ślubna (jako całość), to sztuka fotograficzna absolutnie nieporównywalna z żadną inną. Zdjęcia z ceremonii ślubnej, to typowy fotoreportaż, wręcz, dokument fotograficzny. Fotograf ślubny staje się fotoreporterem. Zdjęcia z wesela są mieszaniną swobodnej fotografii reportażowej i portretu w szerokim otoczeniu (portret w anturażu)
http://www.mediafoto.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Warsztaty Fotograficzne

Warsztaty Fotograficzne
Warsztaty Fotografii Artystycznej to warsztaty, których celem jest popularyzacja świadomej fotografii. Ponadto mają one pomóc uczestnikom w poznaniu warsztatu fotograficznego prowadzących - wybitnych fotografów młodego pokolenia. Tematyka warsztatów obejmuje różne dziedziny fotografii, w tym między innymi fotografię pejzażową, aktu, portret, modę a także fotografię ślubną oraz filmowanie lustrzankami cyfrowymi. Ponadto w zakres zajęć wchodzi umiejętność obsługi programów graficznych. Atutem warsztatów jest świeże spojrzenie na fotografię, jak również duża kreatywność prowadzących. Warsztaty mają formę cykliczną i organizowane są w Gliczarowie Górnym koło Zakopanego. Warsztaty mają pomóc w znalezieniu własnego stylu fotograficznego.
http://www.fotowarsztaty.net
Zgłoś nie działający link/spam

Fotografia ślubna Śląsk

Fotografia ślubna Śląsk
Fotografia Ślubna - Robert Tomaszewski . Mogę zapewnić, że wykonanymi dla Was zdjęciami będziecie mogli z powodzeniem pochwalić się wśród znajomych. Zdjęcia ślubne wykonuję od trzech lat, czyli na tyle długo by dobrze wiedzieć czego chcieć, a jednocześnie na tyle krótko by ciągle czegoś szukać, by się po prostu chciało to robić z zaangażowaniem
http://www.rtfoto.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Chęciny

Chęciny
Miasto Chęciny leży w województwie świętokrzyskim. Wytyczone szlaki piesze umożliwiają dotarcie do Jaskini Raj. Atrakcją dla zwiedzających są przede wszystkim ruiny zamku w Chęcinach, który pochodzi z drugiej połowy XIII wieku. Z wieży widokowej możemy podziwiać piękny krajobraz okolicznych wsi i miasteczek.
http://www.fotogmina.pl/zdjecia-z-lotu-ptaka/swietokrzyskie/checiny
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt