Recenzje
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka (865) . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
https://aktinet.pl/jakie-sa-atrybuty-funkcji/. Jakie są atrybuty funkcji?
https://aktinet.pl/jak-pozbyc-sie-pluskiew-w-moim-zakladzie-zz/. Jak pozbyć się pluskiew w moim zakładzie ZZ?

Wyszukaj stronę        

Bazy Danych


deduplikacja danych

deduplikacja danych
Weryfikacja danych opiera się na sprawdzeniu poszczególnych składowych adresu wejściowego i połączeniu ich z właściwym rekordem z naszej bazy słownikowej. Dane są łączone na podstawie dostępnych informacji z bazy adresowej klienta, mogą one nie zawierać kompletnych danych bądź posiadać pewne błędy literowe lub ortograficzne. Standaryzacja danych umożliwia wprowadzenie nazewnictwa zgodnego ze słownikiem, poprawiane są wszystkie błędy oraz nieprawidłowe wpisy. Deduplikacja danych identyfikuje podwójne rekordy, oznacza je oraz umozliwia ich usunięcie. Ostatnim etapem jest wprowadzenie do bazy klienta brakujących danych bądź uzupełnienie jej o dodatkowe informacje zgodnie z zapotrzebowaniem.
http://bazy.hoga.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Internetowa czytelnia

Internetowa czytelnia
W naszej wirtualnej bibliotece każdy może za darmo przeczytać wiele interesujących publikacji. Na naszej stronie książki zostały podzielone tematycznie, tak aby każdy w łatwy sposób mógł odnaleść ciekawą dla niego propozycję. Na E-bibliotece znajdują się ksiązki zarówno w języku polskim jak i w języku angielskim.
http://www.e-biblioteka.net
Zgłoś nie działający link/spam

Mobilny handlowiec

Mobilny handlowiec
Dla klienta czas to pieniądz, a dla MobileBox czas jest głównym założeniem w projektowaniu rozwiązań mobilnych. Metody wykorzystywane w tworzeniu aplikacji na urządzenia mobilne są obecnie najszybsze i najbardziej efektywne na rynku. Zakresem działalności MobileBox są aplikacje pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego PocketPC oraz aplikacje budowane na platformie JAVA. Warto skierować uwagę na aplikację Gemini, będącą pomocą dla każdego mobilnego handlowca. Aplikacja ta stanowi system sprzedaży mobilnej, w skład którego wchodzi między innymi składanie zleceń bezpośrednio do systemu finansowo-magazynowego oraz dostęp do kartotek towarów, kontrahentów, przyjętych zamówień i wystawionych faktur.
http://www.mobilebox.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Serwery VPS serwerownie-vps.eu

Serwery VPS serwerownie-vps.eu
Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga http://serwerownie-vps.eu. Nasza witryna powstała, w celu przybliżenia tematyki z zarządzania oraz budowania serwerowni data center. U nas znajdziesz wszelkiego rodzaju ciekawe artykuły, które w przyjemny i ciekawy sposób zobrazują całą specyfikę z tematyki jaką jest data center. Jeśli możesz się podzielić wszelakimi ciekawymi wiadomościami lub zasięgnąć fachowej porady na temat administrowania oraz budowy data center, to śmiało pisz do naszej redakcji. Mamy nadzieje że nasz blog spodoba ci się dodatkowo będzie dla ciebie miłym miejscem wymiany poglądów i wiadomości na powyższe tematy. Uprzejmie zachęcamy do odwiedzania i rzeczowej, ciekawej dyskusji!
http://serwerownie-vps.eu
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt