Recenzje
https://aktinet.pl/jak-nazywa-sie-ponizszy-lancuch-wulkanow-ktory-powstaje-na-granicy-plyt-oceanicznych-i-oceanicznych/. Jak nazywa się poniższy łańcuch wulkanów, który powstaje na granicy płyt oceanicznych i oceanicznych?
https://aktinet.pl/ile-wynosi-3-20-w-procentach/. Ile wynosi 3/20 w procentach?
https://aktinet.pl/co-to-znaczy-gdy-czlowiek-jest-odwrocony/. Co to znaczy, gdy człowiek jest odwrócony?

Wyszukaj stronę        

Kapele podwórkowe


Kapela Lwowska Fala

Kapela Lwowska Fala
W repertuarze oprócz piosenek lwowskich są pieśni polskie biesiadne, patriotyczne i religijne. W programie mogą być recytowane wiersze Mariana Hemara (Jan Hescheles), Ryszarda Mosingiewicza oraz Feliksa Konarskiego. W razie potrzeby jest możliwość wygłoszenia 8 minutowego wykładu z historii powstania, działalności i emigracji Lwowskiej Wesołej Fali pod kierownictwem Wiktora Budzyńskiego do Anglii oraz tłumaczenie gwary lwowskiej. Większości piosenek lwowskich towarzyszą potańcówki w stylu walca, sztajerka w wykonaniu solistów kapeli.
http://www.kapelalwowskafala.twoj-impresariat.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Warszawska Kapela z Targówka

Warszawska Kapela z Targówka
Warszawska Kapela z Targówka jest jedną z najlepszych kapel tego typu w Polsce. Założył ją w 1995r. Paweł i Dariusz Pasztaleniec. W repertuarze znajdziemy szlagiery Stanisława Grzesiuka największego Barda powojennej Warszawy. Takie piosenki jak: U Cioci na imieninach, Bal na Gnojnej, Zimny Drań i wiele innych stały się przebojami. Warszawska Kapela z Targówka gra je w nowych własnych aranżacjach. Gra też piosenki R E T R O czyli lata 20-ste, i 30-ste zeszłego wieku, Repertuar ten to sceny kabaretowe i teatralne tamtych lat takich autorów jak: Petersburski, Włast czy Gold.
http://www.warszawskakapelaztargowka.twoj-impresariat.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt