Recenzje
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
profesjonalne drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.

Wyszukaj stronę        

Dostawcy internetu


Zarządzanie bazami danych

Zarządzanie bazami danych
Kempa Satellite Networks - dzięki wykorzystaniu dwukierunkowej technologii oferujemy szybki i szerokopasmowy Internet Satelitarny. Elastyczny dostęp - usługa jest dostępna praktycznie w każdym miejscu bez względu na położenie. Nie wymaga zastosowania dodatkowego oprogramowania i skomplikowanego sprzętu. Maksymalna szybkość wysyłania i odbierania, Internet Satelitarny pozwala ściągać dane z dużą szybkością - większa przepustowość i stabilność. Dostęp do tanich rozmów - tanie rozmowy VoIP, przesyłanie głosu i danych poprzez sieć. Sieci VPN, usługi IP Connect. Wideokonferencje w sieciach korporacyjnych i telemedycynę.
http://www.kempa-satellite.com
Zgłoś nie działający link/spam

Telewizja, internet, telefon

Telewizja, internet, telefon
Firma INEA S.A. to główny alternatywny operator telekomunikacyjny w Wielkopolsce. Operator dostarcza profesjonalne usługi telekomunikacyjne, takie jak [url=http://www.leszno.inea.pl]telewizja kablowa[/url] czy internet, wykorzystując przewody światłowodowe, w tym sieci NGN (New Generation Network) jak i bezprzewodową, szerokopasmową sieć w technologii WiMAX w najnowszym standardzie IEEE 802.16e. W zasięgu sieci kablowej jest ponad 200.000 potencjalnych odbiorców w rejonie Wielkopolski. Do końca 2013 roku zasięg WiMAX INEA ma objąć prawie 70 proc. powierzchni Wielkopolski. Aktualnie z naszych połączeń korzysta powyżej 138.000 gospodarstw domowych. Więcej niż 50 proc. użytkowników korzysta również z sieci www INEA.
http://www.leszno.inea.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Operator telekomunikacyjny

Operator telekomunikacyjny
Inea S.A. jest największą, alternatywną siecią telekomunikacyjną na terenie Wielkopolski. Oferuje zintegrowane usługi 4-play ? cyfrową telewizję, internet mobilny, [url=http://www.gniezno.inea.pl]VOD[/url] - filmy na życzenie, oraz telefonię stacjonarną i komórkową. Oferujemy także specjalne zniżki dla seniorów.
http://www.witkowo.inea.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Consol

Consol
Nasza firma trudni się konstruowaniem różnego rodzaju oprogramowania. Jesteśmy wiodącym liderem w branży tego typu usług. Powierzyło się nam już bardzo wiele klientów z kluczowych branż w kraju. Posiadamy niesłychanie duże doświadczenie dzięki czemu mogliśmy rozbudować naszą aktywność.
http://www.consol.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt