Recenzje
https://aktinet.pl/z-jakiej-liczby-18-stanowi-75/. Z jakiej liczby 18 stanowi 75%?
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
https://herbcio.pl/melisa-lekarska-10-zastosowan-i-wlasciwosci/. Melisa lekarska

Wyszukaj stronę        

Aplikacje internetowe


Aplikacje internetowe/ webowe/ on-line/ - programowanie i tworzenie

Aplikacje internetowe/ webowe/  on-line/ -  programowanie i tworzenie
Jeśli chcesz unowocześnić wizerunek swojej firmy, ułatwić klientowi korzystanie z serwisu oraz pomóc mu w zrozumieniu trudnych danych statystycznych, obliczeń finansowych czy pojęć i wykresów medycznych - dobrze trafiłeś! Zajmujemy się tworzeniem i programowaniem aplikacji internetowych on-line, wykresów, kalkulatorów, aplikacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Tworzymy aplikacje internetowe, które ułatwią ci kontakt z klientem.
http://www.aplikacjeonline.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Yellowtask

Yellowtask
Yellowtask pomoże Ci w organizacji Twojej pracy, umożliwi śledzenie postępów nad projektem oraz wymianę informacji w środowisku Twojej organizacji. W centrum pomocy uzyskasz informacje na temat sposobu korzystania z serwisu. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do działu FAQ, gdzie znajdują sie najcześciej zadawane pytania od naszych użytkowników.
http://www.yellowtask.com
Zgłoś nie działający link/spam

Publication System - Interaktywne broszury online

Publication System - Interaktywne broszury online
Najlepszy na rynku system konwertujący pliki PDF. Zamień swoje zwykłe broszury na interaktywne publikacje. Gwarantujemy wyjątkową płynność czytania tekstu, kastomizację, animacje 3D, linki i efekty audiowizualne.Doskonałe narzędzie do prezentowania online katalogów, folderów, newsletterów, raportów rocznych i gazetek, w nowoczesny i nietypowy sposób. Zaskocz swoich klientów i pozyskuj nowych online. Super atrakcyjne ceny i błyskawiczna realizacja!Wypróbuj jak to działa – teraz możesz testować e-publikacje za darmo!
http://www.publicationsystem.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Pressmo - Katalogi on line

Pressmo - Katalogi on line
Pierwsza polska platforma konwertująca pliki PDF do postaci publikacji on-line wykorzystujących technologię flash. Dzięki naszym rozwiązaniom zamienisz zwykłe pliki PDF na przyjazne klientom katalogi online, broszury, gazetki interaktywne. Pressmo to również doskonałe rozwiązanie dla wydawnictw oraz księgarń internetowych. Pozwól swoim klientów zajrzeć do publikacji przed zakupem. Wyjątkowo czytelny tekst dzięki użytej technologii flash, kompatybilność z każdą przeglądarką internetową, możliwość dostosowania wyglądu oraz działania e-publikacji, prosta i wygodna nawigacja, efekt przewracania kartek (tzw. page flip). Zapraszamy do skorzystania z darmowej wersji próbnej.
http://www.pressmo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt