Recenzje
Lee. Legenda sztuk walk Lee .
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        

UsługiTest Renault Talisman dCi

Test Renault Talisman dCi
Test Renault Talisman 1,6 dCi. Jest on jest okrętem flagowym marki, chcieliśmy sprawdzić jak to możliwe by w tak dużym aucie był malutki diesel. Silnik ma jedynie 1,6l pojemności i pracuje w aucie ważącym prawie 1600kg i czy zapewnia dynamikę bo pomysł w biedniejszych wersjach na 1,5dCi i 110KM jest z kosmosu. Taka konfiguracja jest do przyjęcia bo głupio jak okręt flagowy ma problem z wyprzedzaniem motorynki. 12 sekund do setki trochę nie przystaje autu aspirującemu do klasy premium, na pewno żaden menager nie będzie z tego szczęśliwy.
http://bezpiecznapodroz.org/test-renault-talisman-16-dci
Zgłoś nie działający link/spam


Test Renault Captur

Test Renault Captur
Test Renault Captur TCe 120 zaczęliśmy z uśmiechem na twarzy bo to jeden z bardziej niedocenianych crossoverów na naszym rynku. Nie mam pojęci czemu Renault uwziął się na promocję Kadjara skoro właśnie Captur jest idealny dla polskiej rodziny pod wieloma względami. Pierwsze to bardzo przyjazna cena a drugie to u nas kupuje się średnio-mniejsze auta podobne do Qashqaia czy Mokki. Auto przypomina trochę podwyższone Clio ale jest sporo większe i bardziej komfortowe. Pomimo że jest dość wysoko zawieszone właściwości jezdne są bardzo dobre i większość półsportowych osobówek może pozazdrościć trakcji. Nasza wersja testowa choć miała 120KM nie miała sportowego zawieszenia a mimo to trzymała się drogi adekwatnie do mocy i dynamiki
http://bezpiecznapodroz.org/test-renault-captur-tce-120-night-day
Zgłoś nie działający link/spam


Test Hyundai Tucson CRDI

Test Hyundai Tucson CRDI
Kolejny Hyundai jakiego sprawdzamy, okazuje się że dominacja bmw czy mercedesa nie jest sprawą oczywistą. Hyundai nie może powalczyć prestiżem bo go nie ma ale może zrobić to ceną i jakością bo coraz więcej osób wybierze jakość. Niezliczona ilość wpadek bmw z dieslami nie umyka bez echa nawet wśród bezkrytycznych wyznawców niechcących płacić 250tys za bubel. Jakość Hyundaia to 5 lat gwarancji choć pod pewnymi warunkami to jednak 5 lat, tego nawet Toyota nie daje. A jak wypadł test hyundai Tucson crdi dct z siedmiobiegowym automatem przeczytajcie poniżej.
http://bezpiecznapodroz.org/test-hyundai-tucson-crdi-dct
Zgłoś nie działający link/spam


balony reklamowe

balony reklamowe
Nasza firma powstała w 1992 roku, dzięki pasji i doświadczeniu pilota balonowego Lecha Podbiełło. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek reklamowe produkty pneumatyczne dając zastrzyk nowych możliwości reklamy w naszym kraju. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości produktów typu: balony z nadrukiem, repliki produktów, namioty, bramy, billboardy reklamowe, chwieje , flagi reklamowe itp. -idealnych do outdoorowej promocji Państwa firmy. Ciągły rozwój kadry oraz zaplecza technicznego daje nam możliwość sprostania coraz to nowym wymaganiom klientów z Polski jak i całej Europy m. in Niemiec, Szwecji, Norwegii, Rosji, Danii, Francji, Holandii, Belgii, Anglii, Włoch, Hiszpanii i innych.
http://www.tentbalony.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt