Recenzje
prace inżynierskie pisanie. Szukasz pomocy? prace inżynierskie pisanie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
praca doktorska. Szukasz pomocy? praca doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Haft. Profesjonalny Haft komputerowy w Łodzi. Wiele wzorów, niskie ceny haftów.

Wyszukaj stronę        

Usługi


Kamerzysta Nowy Sącz

Kamerzysta Nowy Sącz
studio filmowe i fotograficzne w Nowym Sączu zapewnia profesjonalną obsługę w branży weselnej. Ponadto działamy dla instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Do Państwa dyspozycji kamerzysta i fotograf. Realizujemy zlecenia na terenie powiatu nowosądeckiego oraz Małopolski. Oferujemy Państwu szeroki zakres usług zarówno video jak i foto Montaż każdego materiału jest realizowany według upodobań klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie mając na względzie zadowolenie zleceniodawcy o czym można przekonać się czytając opinie i referencje na naszej stronie internetowej.
http://www.video-foto-kris.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sprzątanie biur śląsk

Sprzątanie biur śląsk
Zapraszamy do korzystania z usług KRCleaning Sp. z o.o. Zajmujemy się profesjonalnymi usługami sprzątającymi. Naszą wiodąca i dobrze ocenianą usługą przez naszych klientów jest polimeryzacja podłóg. Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi sprzątające. W skład naszych usług wchodzą pranie wykładzin, sprzątanie biur oraz wiele innych usług porządkowych. Nasz siedziba mieści się w województwie śląskim w Sosnowcu, jednocznie posiadamy rekomendacje znanych firm z całej Polski. Naszę usługi wykonujemy najnowocześniejszym sprzętem sprzątającym oraz środkami chemicznymi z najwyższej półki.
http://www.krcleaning.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kolokacja

Kolokacja
Świadczymy uslugi kolokacji, dzierżawy i administracji serwerów i urządzeń telekomunikacyjnych.Gwarantujemy stały nadzór (monitoring) Państwa urządzeń, redundantny dostęp do zasobów sieciowych, właściwe warunki temperaturow, gwarantowane zasilanie, konsultacje administratorów, elastyczne zwiększanie pasma, krótsze trasy (niższe "pingi"), zabezpieczenie przed kradzieżą i dostępem osób niepowołanych.
http://www.datahouse.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

systemy lokalizacji

systemy lokalizacji
Firma ASTEC oferuje szereg rozwiązań lokalizacyjnych i identyfikacyjnych dla przemysłu i nie tylko. W naszej ofercie znajdują się produkty wiodących dostawców. Oferujemy kompleksową analizę potrzeb, dostosowanie, wdrożenie i kalibrację systemu u klienta. Systemy lokalizacyjne umożliwiają lokalizację, identyfikację i nadzór w czasie rzeczywistym obiektów czy osób w środowisku zamkniętym i otwartym. W konkretnych przypadkach stosuje się połączenie lokalizacji precyzyjnej i strefowej bazując na różnych dostępnych rozwiązaniach, poczynając od lokalizacji radiowej za pomocą etykiet RfID, poprzez lokalizację w technologii WiFi
http://rtls.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt